www.mindszentgodisaiskola.hu -

KÖSZÖNTJÜK A MINDSZENTGODISAI ÁLTALÁNOS ISKOLA HONLAPJÁN! A feladat egyszerűnek tűnik olyan iskolát szeretnénk létrehozni, amelyik eredményesebb ma, mint volt tegnap és eredményesebb lesz holnap, mint ma! Elkészült a ballagó nyolcadikosaink búcsúzó kisfilmje. Sok sikert az új iskolátokban! Elérhetőségünk. Aacute;ltalános Iskola. 7391 Mindszentgodisa Kossuth u. 71. Tel, Fax. Fuchs Károlyné. Gaál Tiborné. Ouml;römmel értesültünk, hogy tanítványunk Panta Zsófia.

OVERVIEW

This site mindszentgodisaiskola.hu currently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have explored twenty pages within the site mindszentgodisaiskola.hu and found one website referencing mindszentgodisaiskola.hu. We have found one public communication accounts linked to mindszentgodisaiskola.hu.

MINDSZENTGODISAISKOLA.HU RANKINGS

This site mindszentgodisaiskola.hu has seen diverging quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for mindszentgodisaiskola.hu

Traffic ranking (by month) for mindszentgodisaiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for mindszentgodisaiskola.hu

WHAT DOES MINDSZENTGODISAISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of mindszentgodisaiskola.hu Mobile Screenshot of mindszentgodisaiskola.hu Tablet Screenshot of mindszentgodisaiskola.hu

MINDSZENTGODISAISKOLA.HU HOST

We detected that the main page on mindszentgodisaiskola.hu took three thousand three hundred and thirteen milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
79.172.214.76

SERVER OS

I discovered that this website is implementing the Apache/2.2.22 (Debian) operating system.

www.mindszentgodisaiskola.hu -

DESCRIPTION

CONTENT

This site mindszentgodisaiskola.hu states the following, "KÖSZÖNTJÜK A MINDSZENTGODISAI ÁLTALÁNOS ISKOLA HONLAPJÁN! A feladat egyszerűnek tűnik olyan iskolát szeretnénk létrehozni, amelyik eredményesebb ma, mint volt tegnap és eredményesebb lesz holnap, mint ma! Elkészült a ballagó nyolcadikosaink búcsúzó kisfilmje." We observed that the website said " Sok sikert az új iskolátokban! Elérhetőségünk." It also stated " Ouml;römmel értesültünk, hogy tanítványunk Panta Zsófia."

SEEK MORE WEBSITES

. Németh Imre Általános Iskola .

Tanulmányi- és sportverseny frissülő eredmények 2014-15. Tanulmányi- és sportverseny végső eredmények 2013-14. Középiskolai beiskolázás - OH tájékoztatók.

Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Főoldal

Nem az számít, aki ültet, sem az, aki öntöz, hanem csak Isten,.

Református Általános Iskola Balatonfüred

Vigyázzatok, álljatok meg a hitben, legyetek férfiak, legyetek erősek! Uuml;dvözöljük iskolánk honlapján.

Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola - sztlorinc.hu Főoldal

Szeretettel köszöntjük iskolánk honlapján! Amennyiben Ön odaadó figyelemmel kíséri gyermeke fejlődését, és így fontosnak tartja a katolikus oktatást, szeretettel várjuk kerületünk egyetlen katolikus iskolájában, ahol az oktatás keresztény szellemiség alapján folyik. Tekintsd úgy az embert, mint egy felmérhetetlen értékű kincsekkel teli bányát. Egyedül csakis a nevelés képes arra, hogy feltáruljanak a kincsei, s hogy azok az emberiség javára váljanak.